O nas

Agencja ślubna Wedding Plan powstała z pasji. Jesteśmy po to, aby zrealizować Waszą wymarzoną wizję najpiękniejszego dnia Waszego wspólnego życia – dnia Waszego ślubu.

Wedding Plan to w pełni profesjonalna i dynamicznie rozwijająca się agencja ślubna, zajmująca się kompleksową organizacją i koordynacją ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych na terenie zarówno województwa Podlaskiego jak i całej Polski. Organizujemy wesela polskie, wielokulturowe i międzynarodowe. Współpracujemy jedynie z profesjonalnymi podwykonawcami, dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług ślubnych.

Agencja Wedding Plan wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom klientów. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdej Pary. Podczas naszych wspólnych spotkań, staramy się jak najlepiej poznać Was i Wasze oczekiwania. Nie narzucamy gotowych rozwiązań. W pełni dostosowujemy się do Państwa potrzeb i pragnień, realizujemy wspólnie opracowane pomysły. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień w jak największym stopniu przypominał ten z Waszych marzeń.

W trakcie organizacji, dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy element tworzący jedną, spójną całość. Wyjątkowość naszych usług polega przede wszystkim na pełnym zaangażowaniu i pasji jaką darzymy naszą pracę.

Justyna Bołkun  – Dynamiczna, kreatywna i profesjonalna. Właścicielka i konsultantka ślubna Wedding Plan. Perfekcjonistka. Pasjonatka ślubnych uroczystości. Uwielbia pracę z ludźmi. W jej głowie aż roi się od niestandardowych rozwiązań. Dba o każdy, nawet najdrobniejszy element ślubno-weselnej układanki. Jej motto to: nie ma rzeczy niemożliwych. Dla niej, największym wynagrodzeniem, zwieńczającym wielotygodniową, a nierzadko wielomiesięczną organizację ślubu i wesela jest zadowolenie nowożeńców oraz zagwarantowanie im wyjątkowych chwil, które z pewnością przerodzą się w niezapomniane wspomnienia.

Wiedzę niezbędną do pracy w zawodzie konsultanta ślubnego zdobyła podczas profesjonalnego szkolenia, które ukończyła z wyróżnieniem. Doświadczenia nabierała podczas stażu w jednej z najdłużej działających agencji wedding plannerskich w Polsce, w czasie którego współorganizowała i koordynowała wiele ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych.


Formularz kontaktowy

Wypełnij Formularz Dzięki wypełnieniu przygotowanego przez nas formularza kontaktowego, jesteśmy w stanie wstępnie zapoznać się z Państwa potrzebami. Kliknij w przycisk znajdujący się po prawej aby przejść do formularza.

©2012 Wedding Plan Consultants, All Rights Reserved
TLD Solutions Strony Internetowe

FB

Wedding Plan na Facebooku

Zobacz profil Wedding Plan na Facebooku