Współpraca z Wedding Plan

Początek naszej współpracy to zazwyczaj kontakt mailowy lub telefoniczny.

Macie Państwo także możliwość wypełnienia kwestionariusza, dzięki któremu już przy pierwszym kontakcie poznajemy Wasze oczekiwania. Na początku umawiamy się z Państwem na niezobowiązujące spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dla Was czas, dlatego też jesteśmy w tej kwestii bardzo elastyczni. Jeżeli mieszkacie Państwo za granicą, na pierwsze ‘spotkanie’ umawiamy się na Skype. Podczas tego spotkania, przedstawiamy Wam swoją ofertę współpracy, a także poznajemy siebie nawzajem. Omawiamy zarys koncepcji, i ustalamy zakres naszych obowiązków.

Po spotkaniu, przygotowujemy dla Państwa ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb i możliwości, a także ustalamy wstępny budżet uroczystości. Do tego momentu nie ponosicie żadnych kosztów. Nie jesteście też w żadnym stopniu zobowiązani do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli podejmiecie decyzję o współpracy z nami, w tym momencie podpisujemy umowę, po czym rozpoczynamy realizację Waszych marzeń. Umowę możemy podpisać zarówno w naszym biurze jak i każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu, bądź też mailowo.

Podczas całego procesu organizacji Waszego dnia ślubu i wesela jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie. W trosce o Wasz czas, większość informacji, konsultacji i ustaleń przekazywana jest telefonicznie bądź mailowo. Dzięki stałemu kontaktowi, jesteście Państwo na bieżąco informowani o postępie prac organizacyjnych, a dzięki naszej współpracy, uczestniczycie Państwo jedynie w najprzyjemniejszej części przygotowań przedślubnych a wszelkie sprawy organizacyjne pozostawiacie Wedding Plan.


Formularz kontaktowy

Wypełnij Formularz Dzięki wypełnieniu przygotowanego przez nas formularza kontaktowego, jesteśmy w stanie wstępnie zapoznać się z Państwa potrzebami. Kliknij w przycisk znajdujący się po prawej aby przejść do formularza.

©2012 Wedding Plan Consultants, All Rights Reserved
TLD Solutions Strony Internetowe

FB

Wedding Plan na Facebooku

Zobacz profil Wedding Plan na Facebooku